ГОЛОВНА НОВИНИ З Різдвом Христовим!

З Різдвом Христовим!

0 1268

Щиро вітаємо Вас з Різдвом Христовим та Новим, 2016 роком! Зичимо Вам рясних Божих благословень, мирного неба, міцного здоров’я Вам та Вашим близьким!

…Чому Ісус залишив Небо, щоб прийти на землю? Господня любов не зрозуміла нашій логіці. Тільки Бог міг створити такий план, і тільки Син Божий міг його виконати. Ми навіть  не можемо уявити, чого коштував Христові порятунок людства, яке тонуло у спокусах, проблемах та немочах. Ісусова готовність прийти на Землю, щоб врятувати грішних людей —  немислима.

Часто випробування і прикрості  життя долають нас.  Хвороби, війни, біль, смерть… Наше життя сповнене страждань. Вони змушують нас кричати: «О, Господи, коли Ти прийдеш, щоб забрати нас від усього цього?!». Зазнаючи труднощів, ми часто дивуємось, як Бог міг лишити Небо і прийти сюди, у наше, сповнене болю, життя? Але Він це зробив. Біблія каже нам: » Бо ви знаєте благодать Господа нашого Ісуса Христа, Який, бувши багатий, збіднів ради вас, щоб ви збагатились Його убозтвом» (2Кор. 8: 9). Ісус залишив небо і став людиною.  Тож Він знає, що таке біль у тілі,  що таке сльози через втрату близького, що таке зрада друзів, і що таке смерть на хресті за гріхи всього людства. Чому Христос погодився на це? Не тільки, щоб ми могли  мати прощення гріхів, але й  щоб відчували Його розуміння та співчуття у всіх переживаннях, проблемах та спокусах.  «…І назвуть Йому Ймення Еммануїл, з нами Бог»…

Цього Різдва бажаємо Вам особливим чином відчути Божу присутність у Вашому житті. Ще раз дякуємо Вам і нехай щастить у Новому році!

З повагою, 

співробітники київської студії ТСР

comments powered by HyperComments

ПОДІБНІ ЗАПИСИ